Er is geen training op: |
---|
|
Maandag | ||
---|---|---|
Het Keerpunt | Trainer(s) | |
Aspiranten AJ | 19.30 - 21.00 | Arjan Albers |
Aspiranten BJ | 19.30 - 21.00 | Kees Sleeuwenhoek / Ronald van Loe |
Heren 3 / 5 / 6 / 7 | 21.00 - 22.15 | Paul Lameijer |
De Veur | ||
Dames 1 / 2 | 21:20 - 22:30 | Koen Willemse |
Dames 3 | 21:20 - 22:30 | Margriet Toet |
Dinsdag | ||
De Veur | Trainer(s) | |
Crawlklas | 19.00 - 19.45 | Simone van Rijn / (back-up Marjolein Mandalawi) |
Aspiranten E/F | 19.00 - 19.45 | Marijke Bos |
Aspiranten DG | 19.00 - 19.45 | Nieke Wielaard / ....................... |
Aspiranten CJ | 19.00 - 19.45 | Ellis de Reus |
Aspiranten CJ | 19.45- 20,30 | Herenselectie volgens rooster |
Aspiranten BM | 19.00- 20,30 | Koen Willemse |
Heren Selectie | 21:00 - 22.30 | Leon de Kleer |
Woensdag | ||
Het Keerpunt | Trainer(s) | |
Aspiranten DG | 18:30 - 19.30 | Koen Willemse./ Diana Derks-Vis / Eva Spitter |
Aspiranten E/F | 18:30 - 19.30 | Rutger van Vliet / Tara Huiskamp / Kyla Kock |
Aspiranten BM | 19:30 - 20:30 ** | Koen Willemse |
Aspiranten CJ | 19:30 - 20:30 | Ferry Theil |
Dames 1 / 2 | 20:30 - 21:30 * | Koen Willemse |
Dames 3 | 20:30 - 21:30 * | Tanja Sluiter |
Heren 3 + heren die extra willen trainen |
21.30 - 22.30 * | Rutger vd Bosch |
* Als het niet druk is bij de herentraining op woensdag gaan de dames een half uur langer door en zwemmen de heren in in de breedte. ** Op uitnodiging mogen B meisjes op woensdag meetrainen met de damesselectie. |
||
Donderdag | ||
Het Keerpunt | Trainer(s) | |
Aspiranten BM | 19:00 - 20:00 | Ingrid Wessels |
Aspiranten DG | 19.00 - 20.00 | Arno Brugging |
Alle Senioren | 21:30 - 22.30 | Lieke Molenaar (techniektraining; eerste deel van de training) |
De Veur | Trainer(s) | |
Heren 1 / 2 / 4 | 21:00 - 22:30 | Leon de Kleer |
Vrijdag | ||
Het Keerpunt | Trainer(s) | |
Aspiranten AJ | 20.30-21.45 | Arjan Albers |
Aspiranten BJ | 20.30-21.45 | Herenselectie volgens rooster |
De Veur | Trainer(s) | |
Heren 5 / 6 / 7 | 21:15-22:15 | Paul Lameijer |
Zondag | ||
De Veur | Trainer(s) | |
Aspiranten E/F | 13:00-14:00 | Marjolein Mandalawi-vd Eijk Jeanine Schaareman / Hendrik Horneman (roulerend) Back-up: Rutger van Vliet) |
Aspiranten CJ | 13:00-14:00 | Diana Derks-Vis (back-up: Remco Faanhof) |
De leeftijdsgroepen zoals die tellen voor de competitie 2023-2024
Aspiranten F | tot 9 jaar (<2015) |
Aspiranten E | tot 11 jaar (2013/2014) |
Aspiranten D | tot 13 jaar (2011/2012) |
Aspiranten C | tot 15 jaar (2009/2010) |
Aspiranten B | tot 17 jaar (2007/2008) |
Aspiranten A | tot 19 jaar (2005/2006) |
Nieuws & verslagen