Start Roosters Trainingstijden
Van Brero & Breugem
Project Material Control B.V. (PMC)
Q8 Rokkeveen
Misi
Shell Nederland
Nationale Nederlanden
@Meer Financial Services
Pragmaat Realisatiemanagers
Thermo-Electra Temperature sensor solutions
Aannemersbedrijf VDS - Den Haag
NOC NSF
Trainingsrooster 2017 - 2018 PDF Afdrukken E-mailadres

Voor de dames- en herenselectie zijn er buitentrainingen in Zoeterwoude op 8, 10, 15 en 17 augustus van 19.30 – 21.00 uur (het eerste half uur twee banen, daarna het hele bad)

Voor de niet selectie teams en voor de jeugd zijn er in de laatste week van de schoolvakantie zwemtrainingen in het binnenbad van het Keerpunt 
(14, 16 en 18 augustus). De Jeugd traint van 19.00 - 19.45 uur en de senioren van 19.45 - 20.30 uur

---------------------------------------------------

De leeftijdsgroepen zoals die tellen voor de competitie 2017-2018

onder 9 jaar is aspiranten F    (<2009)
onder 11 jaar is aspiranten E (2008/2007)
onder 13 jaar is aspiranten D (2005/2006)
onder 15 jaar is aspiranten C (2003/2004)
onder 17 jaar is aspiranten B (2002/2001)
onder 19 jaar is aspiranten A (1999/2000)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Geen training van zondag 24 december 2017 t/m maandag 1 januari 2018
Geen trainingen op vrijdag 30 maart (Goede vrijdag)
Geen trainingen op zondag 1 en maandag 2 april (Pasen)

Geen trainingen van 27 april t/m 6 mei (meivakantie)
Geen training op zondag 10 mei (Hemelvaart)
Geen training op zondag 20 en maandag 21 mei (Pinksteren)
Geen training op zondag 17 juni  (Kamp)

De training van de E/F op zondag 1 oktober a.s. is van 12.30-13.15 uur ivm een Hoofdklasse competitiewedstrijd van de afdeling Wedstrijdzwemmen

Het eerste kwartier van de training is voor de warming up en dus nog niet in het water.

DagZwembadTeamsTijdTrainervanaf
Maandag

Keerpunt

 

Aspiranten JC/MC 1915-2030

Koen Willemse

Margriet Toet

Maurice de Koning

21.8.2017 

Dames 3 

Asp A/B

2015-2130

Arno van Dijk

Bob vd Knaap/Chantal Keyzer

21.8.2017

Heren NS 2115-2230

Paul Lameijer

21.8.2017 

Veur Herenselectie 2105-2230

Kees Brits

21.8.2017 

Dinsdag

Veur

 

Aspiranten JC 1845-1945 Coordinator: Marijke Bos

 

Ingrid Wessels

Ellis de Reus

Jeniffer Steijger

Simone van Rijn

Bianca Bergenhenegouwen  

Danielle Steijger

Lisenka Horneman

Jarl Gobbens

Nick vd Bergh

Kees Sleeuwenhoek

22.8.2017  
Aspiranten D 1845-1945
Aspiranten E/F

1845-1950

Asprianten A/JB

1930-2030

Ellis de Reus

22.8.2017 
Aspiranten MC

1930-2030

Ronald van Loe

22.8.2017 
Dames 3/4

1930-2030

Ronald van Loe 22.8.2017
Damesselectie 2045-2230 Kors van Tilburg      

22.8.2017 

Woensdag Driesprong Aspiranten E en F 1715-1830

Coordinator: Darcy de Wind

Darcy de Wind

Koen Willemse

Lisenka Horneman

Vince Hillebrink

Marit Volders
jarl Gobbens

23.8.2017

Keerpunt Aspiranten D 1815-1915

Remco Loos

Olivier Schotgerrits

Danielle Steijger

23.8.2017 

Aspiranten JC/MC 1900-2000 Koen Willemse

Margriet Toet

Maurice de Koning

 23.8.2017

Aspiranten A/B

1945-2100

Bob vd Knaap

Chantal Keyzer

 oneven weken 30.8.2017

Damesselectie 1945-2100

Kors van  Tilburg

even weken 23.8.2017

Herenselectie

2045-2230 Kees Brits 23.8.2017
Donderdag Veur Damesselectie 2045-2230 Kors van Tilburg 24.8.2017 
Vrijdag  Veur Heren NS/Dames 3 2100-2215

Paul Lameijer

25.8.2017 
Keerpunt Aspiranten A/B 2015-2130

Bob vd Knaap

Chantal Keyzer

25.8.2017 
Zondag Veur Aspiranten E/F 1245-1400

Darcy de Wind

Ingrid Wessels

Lisenka Horneman

Jarl Gobbens

Vince Hillebrink

Joost Wielaard (om de week)

Koen Willemse

27.8.2017

Keerpunt Aspiranten D 1315-1430

Remco Loos

Olivier Schotgerrits

Danielle Steijger

Peter Bergenhenegouwen

27.8.2017

 

 

Laatst aangepast op maandag 23 oktober 2017 17:45