Start Teams Hall of Fame
Van Brero & Breugem
Project Material Control B.V. (PMC)
Q8 Rokkeveen
Misi
Shell Nederland
Nationale Nederlanden
@Meer Financial Services
Pragmaat Realisatiemanagers
Thermo-Electra Temperature sensor solutions
Aannemersbedrijf VDS - Den Haag
NOC NSF
Hall of Fame PDF Afdrukken E-mailadres
zondag 13 november 2011 22:55

Overzicht van alle kampioen teams van SG WZC!

Seizoen 2010/2011
Heren-1 (District 4 1e klasse B) H2 district 4 2e klasse b
Laurence van Drongelen Arno Bos
Robin Grunefeld Arno Brugging
Jeroen de Koning Arno van Dijk
Jelmer Kooij Jermiane Gras
Casper Kreffer Ferdi Roos
Sander Maarleveld Raymond Schulling
Alain Schmidt Rutger Slegtenhorst
Guido Slegtenhorst Alexander Swinkels
Maurits Snel Gerlof van Veen
Ivo Verlinden Danny Zwetsloot
Michel Vrolijk Bart Knol
Cees Loendersloot (coach) Rutger van den Bosch (coach)
  Olaf Sluijter (coach)
C-1 HL.CJ D-1 HL.DG1
Kevin Bos Tim vd Bergh
Max Bouwhuis Collin Gielisse
Arnoud Dorlijn Jaike Gruppen
Maurice Gras Tim ten Kaate
Nigel Hoegee Tjeerd Kuiper
Thomas Oosterhoud Jesco molenkamp
Thijs Timmer Rody Molenkamp
Menno Toonstra Jochem de Vries
Stef de Vries Guido Kuiper (coach)
Robin Gruneveld (coach) Emile vd Bergh (coach)
  Jurgen ten Kaaten (coach)
E-1 HL.EG1  
Stef Borsboom  
Boy Bos  
Vince Hillebrink  
Bob Honig  
Mika Kralingen  
Sanne Timmer  
Enza Savans  
Thiebaut Borsboom (coach)  
Jeanique Gras (coach)  
Seizoen 2009/2010
H1 districtbeker H5 HL.H1
Arno Bos Paul Akkerman
Laurence van Drongelen Rutger van den Bosch
Jermaine Gras Etienne de Bruin
Robin Grunefeld Lennart Kerpel
Jeroen de Koning (k) Victor Schuling
Jelmer Kooij Maarten Swinkels
Casper Kreffer Perry Switzar
Alexander Swinkels Mark van der Togt
Ivo Verlinden Mark Toonstra
Cees Loendersloot (Coach) Leon Trijsburg
Arno Brugging Paul de Vries (K)
Michel Vrolijk Paul Weber
Arthur Schotgerrits

Olaf Sluijter

Maurits Snel (assistent coach)  
D3 D4.D2A D-1 HL.DG1
Astrid van Beek Tim van de Bend
Marloes Boereboom Casper Brits
Nathalie Duiven Arnoud Dorlijn
Nancy van Galen Jaike Gruppen
Patricia van Grol Lars Hillebrink
Eveline Helmstrijd Melvin van Rossen
Chantal Keijzer Menno Toonstra
Monique Mulders (K) Aizo Verdonk
Simone van Rijn Jochem de Vries
Bonnie Simmers Mark Toonstra (coach)
Michelle Wezenpoel Michelle Wezepoel (coach)
Marijke Bos (coach)  
D-3 HL.DG2 E-1 HL.EG
Paul Dragomiresou Mark van de Bend
Ashlynn Driehuijs Joelle Hoegee
Marleen van Griethuijsen Vince Hillebrink
Bram Hak Bogdan Jansen
Timo Hak Rody Molenkamp
Michelle van Harskamp Jesco Molenkamp
Jacek Jansen Niek Tolman
Rayan Messaoudi Tanja Sluiter (coach)
Ruben Smits Annelies Bos (coach)
Jeroen de Vries  
Louis Jansen (coach)  
Seizoen 2008/2009
D3 E1 kring beker
Jochem de Vries Ashlynn Driehuijs
TIm van der Bend Casper Brits
Lars Hillebrink Ruben Smits
Tom Honig Colin Gielisse
Melanie van der Burg Melvin van Rossen
Aizo Verdonk Tjeerd Kuiper
Dion Verdonk Rayan Messaoudi
Danielle Mooiman Jaike Gruppen
Rick Groeneveld  
Mark van Es  
Joyce van Megen