Start Teams Jeugd teams
Van Brero & Breugem
Project Material Control B.V. (PMC)
Q8 Rokkeveen
Misi
Shell Nederland
Nationale Nederlanden
@Meer Financial Services
Pragmaat Realisatiemanagers
Thermo-Electra Temperature sensor solutions
Aannemersbedrijf VDS - Den Haag
NOC NSF
Jeugd teams 2017- 2018 PDF Afdrukken E-mailadres

 

Aspiranten A                                                  

Aspiranten Jongens B

Coordinator A/B:  

Coach: Chantal Keyzer / Bob vd Knaap

Coach:  Tim vd Bergh / Chantal Keyzer

Ajay Bisessar

Avinash Bisessar
Bogdan Jansen

Eiso Tuinstra

Hidde Kuiper

Jack Verdoold

Justin vd Weerd (K)

Liam Visser

Luke vd Knaap

Niek Tolman

Stef Borsboom

Vince Hillebrink

 

Camiel Geurts

Coen vd Meer

Devano Nagtegaal

Ivo Turco Pereyra

Jarl Gobbens

Martijn Legtenberg

Nick vd Bergh

Nick Hoogsteen

Nikola Antic

Robin Janse  (K)

Wesley Koster

Wouter Akkerman

 

Aspiranten JC

Aspiranten MC

Coordinator C - Sandra Kragt

Coach: Bart Bosgoed / Lucas de Lange

Coach:  Koen Willemse / Maurice de Koning

Beau Bouman (K)

Beau vd Meulen

Dante Bosgoed

Joris de Lange (D)

Khai Donners

Mahdi indrie (D)

Olivier Mossel

Sam van Elst (K)

Wouter Singelenberg

Eline Hamelink

Esmée Kraaibeek

Fleur Biesot

Jeanine Schaareman

Julia Bouwer

Kelsey Kock

Marit Wessels

Shanai Chander

Tessa Benning

Yara de Koning  (K)

 

Aspiranten D1

Aspiranten D2

Coordinator D - Liset Vorstman

Coach:  Jerry van Delden/Danielle Steijger

              Peter van Tienen

 Coach: Olivier Schotgerrits/Remco Loos

Alyssia Lukas (D)

Dyanne Horneman

Dion Matkasdjo

Esmée Kraaibeek (*)

Fabienne vd Bosch

Jaira Broekhuisen

Kyara Loos

Marvin Steijger

Stijn van Tienen

Thomas van Delden

 

Fleur Kraajbeek

Jeremy Loos

Nick Vorstman

Seppe Korse

Thomas Schotgerrits

Tijn de Bruin

Troy van Lint

Tycho Timmerman

Yela Bergenhenegouwen

Aspiranten E1

Aspiranten E2

Aspiranten  E3

Coordinator E/F Aspiranten - Liset Vorstman

Coach:  Darcy de Wind/ Lisenka Horneman

              Marit Volders

Coach:  Ingrid Wessels/       

              Ivar de Snaijer

Coach: Liset Vorstman/            

             Judith Spitter

Daan Franke Pereyra

Djairo de Wind

Eva Spitter

Glenn vd Bosch

Hendrik Horneman

Levi Lam

Malte Gobbens

 

Daynah de Snaijer

Kay de Haan

Kyla Kock

Max Voorham

Tamar Wessels

Tessa Mourits

Tye Rhebok

Elize van Sintanneland

Evie Wagner

Jordy Spaans

Koen Spitter

Luc Quentin

Rosalie Olthof

Tim Vorstman

 

Aspiranten F

 

 

 

Coordinator E/F Aspiranten - Liset Vorstma

Coach:  Simone van Rijn/Liset Vorstman

 Nog niet opgesteld

 

 

Artan Simi

Carmen vd Broek

Enzo Garone

Fyke Wielaard

Lisa van Delden

Nadine Kuiper

Nando Sartor

Nina Bunt

Safae Hamdi 

Esther vd Logt (2004)
Angelo Daal (2004)

Amin Elazzouzi (2005)

Rick van Roon (2005)


 

 

Laatst aangepast op woensdag 18 oktober 2017 15:01